במציאות, בניגוד לתסריט, אנחנו רוצים למזער את כמות הקונפליקטים שלנו.  אמנם אין סביבת עבודה ללא קונפליקטים, אבל בהחלט ניתן ליצר סביבת עבודה שמעודדת אמפתיה ומעורבות רגשית.

בסדנת תקשורת ארגונית נכיר כמה כלים תסריטאיים פשוטים וישימים שישפרו משמעותית את התקשורת והאווירה הפנים ארגונית.

מספר משתתפים מומלץ:
עד 20, על מנת  לאפשר למשתתפים להתבטא באופן אישי ויצירתי. ניתן לקיים את הסדנה גם לקהלים גדולים יותר

משך הסדנה:
חצי יום (9:00-13:00) או יום שלם (9:00-17:00)

קהל יעד:
מנהלים ועובדים

סוג סדנה:
כלי עבודה מעשיים, כולל התנסות בזמן הסדנה

הסדנה תכיר למשתתפים גם כלים שקשורים ליצירת אמפתיה ומעורבות רגשית בין העובדים וגם כלים הקשורים להבנת הסיפור, הצרכים והמטרות של אלה שעובדים לצידם. במהלך הסדנה נתרגל את יישומם של כלים האלו על סיטואציות ודילמות מתוך חיי היום יום בארגון, על מנת לשפר קשרים אישיים ומקצועיים.

הסדנה מיועדת הן למנהלים והן לצוות העובדים. ניתן לעבור את הסדנה גם בצורה מחלקתית, כפעילות שהיא גם למטרת גיבוש. העלאת הדילמות של המשתתפים בסדנה יוצרת אווירה של פתיחות וקבלה. העיסוק בסרטים ותסריטים עוזר לצאת קצת מהשגרה ולהתנסות במשהו יצירתי וחדש וכך תורמת הסדנה רבות גם לגיבוש ולהעמקת ההיכרות בין המשתתפים.

מבנה הסדנה ותכנה יקבעו סופית לאחר פגישה עם נציג הארגון. בפגישה יקבעו מטרות ספציפיות, ע"פ צרכי הארגון ויועלו דילמות רלוונטיות מתוך העולם של הארגון.

 

סדנאות והרצאות נוספות בנושא האווירה הפנים ארגונית:

  • חיים בסרט – חוקים בסיסיים לכתיבת תסריט ואיך החוקים האלה יכולים לעזור לנו בחיים, בזוגיות ובעבודה? סדנה חווייתית שמתאימה ליום כיף, שמטרתו העשרה כללית, הנאה וגיבוש לעובדים.
  • רק על עצמי לספר ידעתי– איזה סיפור כדאי לי לספר על עצמי בסביבת העבודה ואיך לספר אותו?

רוצים לברר פרטים נוספים?

left-sqאשמח לשמוע מכם, מוזמנים לפנות אלי ונשוחח על הסדנה הזו או על סדנאות אחרות בנושא תסריטאות לניהול ולשיווק. פנוי אלי במייל, בטלפון, או שלחו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה.

מייל: merav@mysubtext.co.il
טלפון: 052-2660640